بارگذاری نقشه...

پروژه طرح توانمند سازی ارتش پهنه E شهرک چیتگر

دریاچه خلیج فارس,
Iran
پیش فروش
 • 2303
 • 1
رضا ذوالقدر 09120224522
رضا ذوالقدر 09120224522
مدیریت تماس

توضیحات

آخرین بروز رسانی پروژه طرح توانمند سازی ارتش  سهام ۵۰ ماری

تاریخ آبان ماه ۱۴۰۰

با توجه به اعلامی تعاونی مسکن محل ساخت طرح تونمند سازی ۵۰ متری از پهنه e شهرک چیتگر به پهنه d  شهرک چیتگر واقع در تقاطع اتوبان شهید همدانی ( حکیم ) با بلوار پژوهش و ضلع شمالی باغ موزه گیاهشناسی انتقال یافت و فعالیت گود برداری آغاز گردید

آخرین به روز رسانی پروژه ی پهنه E شهرک چیتگر(طرح توانمند سازی)

ناریخ دوم خرداد ۱۴۰۰

در  پروژه ی پهنه E بابت هر ۵۰ متر میبایست مبلغ ۱۰۵ میلیون تومان به عنوان وام تعلق گرفته به ازای هر ۵۰ متر در هنگام به نام زدن به تعاونی پرداخت گردد.

برای هر ۲۰ متر نیز باید مبلغ ۲۵ میلیون تومان در هنگام نقل و انتقال پرداخت گردد.

 

 

 

طرح توانمد سازی ارتش پهنه E شهرک چیتگر 

طرح توانمند سازی ارتش شهرک چیتگر در ازتباط با خانه دار کردن اعضای ارتش میباشد که در ادامه ی ساخت برج های پامچال و ارکیده در پهنه ی A ارتش میباشد و همچنین طرح ساخت برج های پهنه B برج های G1 تا G4 و برج های B3 و باقی برج ها میباشد.

طرح توانمد سازی ارتش بر اساس میزان سنوات خدمت به ارتشیان گرامی داده شد و میزان متراژ آن از ۲۰ الی ۵۰ متر میباشد و شامل وام طرح حکمت و چند واریزی نقدی دیگر میباشد.

از جمله مزایای این پروژه تحویل قطعی برج های ساخته شده و مکان بسیار مناسب میباشد.

پهنه ی E ارتش واقع شده در شهرک چیتگر در امتداد برج های پامچال و ارکیده و در نزدیک ترین فاصله به دریاچه و از طرفی دیگر در کمترین فاصله نسبت به بزرگترین مرکز خرید تجاری خاوره میانه یعنی تهران تا با بی نظیر ترین و کم نظیر ترین امکانات رفاهی در منطقه میباشد که واحد ها از یک طرف ویو دریاچه و از طرفی دیگر ویو آب نمای ایرانمال را خواهند داشت.

لازم به ذکر است دسترسی عالی به تمامی اتوبان های اصلی و  از همه مهمتر سرانه فضای سبز در نظر گرفته شده به ازای هر واحد بالغ به بیست متر مربع میباشد که بیشترین سرانه ی فضای سبز در استان تهران را دارد.

 

هزینه ساخت پروژه توانمند سازی ارتش شهرک چیتگر

هزینه ساخت پروژه پهنه E طرح توانمند سازی ارتش شهرک چیتگر به صورت مقطوع میباشد که از جمله مزایای بسیار عالی این پروژه میباشد که برای اشخاصی که توانایی پرداخت اقساط سنگین پروژه ها را ندارند از جمله مزایای ویژه این پروژه است و از همه مهم تر اعتبار بنیاد تعاون ارتش در ارتباط با ساخت و تحویل برج های منطقه میباشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی خرید و اطلاعات پروژه با شماره ی ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

املاک مشابه

املاک شبیه آن پیدا نشد.

1 دیدگاه

 1. mariya

  سلام وقتتون بخیر مریم پردل هستم از شرکت مهندس مهیمن

  شرکت روهام :صفر تا ۱۰۰ فروش کلیه تا سیسات ساختمان شامل : پمپ- لوله-تجهیزات استخر ی-زانو سراه – کلکتور انشعابی –
  خوشحال میشیم مارو به پروژه های تجاری و اداری معرفی کنید و تماس با ما داشته باشید سپاسگزارم.درپوش -شیر کنترل- ته بندی پرسی- کلکتور گرمایشی از کف-عایق- بوشن -و غیره …
  خرسند میشیم برای پروژه های اداری و تجاری با ما در تماس باشید ما رو معرفی کنید . سپاس .۰۹۱۰۳۸۲۷۳۱۳ پردل

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =

کانال تلگرام