اطلاعات کاملی درباره پیش فروش آپارتمان در تهران

 دیرزمانی است که با توجه به بالا رفتن قیمت پارتمان در تهران و کاهش نقدینگی افراد برای صاحب خانه شدن رو به‌ پیش‌ فروش آپارتمان در تهران روی آورده‌اند . ذهنیت از پیش فروش آپارتمان در افکار عمومی یعنی ، خرید یک باب واحد (تجاری یا اداری و یا مسکونی ) در حال اجرا و پرداخت به‌صورت اقساط و زیر قیمت واحد آماده شده می‌باشد

 پرداخت اقساطی باعث جذب و جلب توجه افرادی که پول خرید یکجای آپارتمان موردنظر را ندارند و یا در بخش های دیگر از سرمایه خود استفاده میکنند ( طبق تجربه ۷۰ درصد کسانی که قصد پیش خرید آپارتمان در تهران را دارند برای خود خانه دارند و بیشتر برای سرمایه گذاری و ارزش افزوده این عمل را انجام میدهند) به‌ پیش فروش آپارتمان در تهران جلب میشوند

از طرف دیگر اکثر سازندگان با استفاده از این موقعیت و تمایل مشتریان برای پیش‌خرید آپارتمان در تهران اقدام به‌ پیش فروش آپارتمان‌های واحدهای خود در تهران نموده‌اند

 

اطلاعات کاملی درباره پیش فروش آپارتمان در تهران

پیش فروش آپارتمان در تهران , پروژه فرزانگان در منطقه ۲۲

 

گاها دیده می‌شود که یک سازنده کل هزینه‌ی ساخت مجموعه‌ی خود را از محل پیش فروش آپارتمان تأمین نموده است ، که هم‌سود خوبی حاصل سازنده گشته و هم خریداران به هدف خود می‌رسند.

اما نکته‌ای که در این میان به‌خصوص در سال‌های اخیر دیده‌شده است سو استفاده‌ی برخی افراد سودجو  از پیش فروش آپارتمان در تهران بوده است که برخی از این افراد اقدام به‌پیش فروش آپارتمان خود به چند نفر نموده‌اند و یا پیش از پیش فروش و دریافت وجه قابل‌توجه از مردم ، اقدام به ساخت و تکمیل مجموعه‌ی فروخته‌شده ننموده‌اند که همین موضوع باعث خراب شدن دید و نظر مردم نسبت به ‌پیش‌ خرید آپارتمان در تهران گردیده است.

اطلاعات کاملی درباره پیش فروش آپارتمان در تهران

نمایی از پهنه سی شهرک چیتگر

در اینجا ما به‌عنوان کارشناسان پیش فروش آپارتمان در تهران با توجه به تجربه‌ی خود لازم دیدیم که اطلاعات کاملی درباره پیش فروش آپارتمان در تهران را به شما عزیزان شرح دهیم که تا حدودی می‌تواند برای پیش‌خرید آپارتمان در تهران راهنمای شما عزیزان باشد.

  1. رزومه سازنده پروژه پیش فروش آپارتمان در تهران : اولین و مهم‌ترین نکته که باید در مورد پیش فروش آپارتمان در تهران یا هر جای ایران به آن توجه نمایند ، مشخصات ، رزومه و سابقه‌ی مالک سازنده و پیش فروش کننده می‌باشد که در این مورد هرگز نباید کوتاهی نمود و هر فرد باید بیشترین زمان خود برای تحقیق در مورد پیش فروش آپارتمان موردنظر خود به این موضوع اختصاص دهد. بازدید از پروژه‌های قبلی سازنده و بررسی کیفیت ساخت آپارتمان در پروژه‌های قبلی

  2. استعلام شهرداری پروژه پیش فروش آپارتمان : استعلام از شهرداری در مورد جواز ساخت و نوع پروانه و مشخصات آپارتمان در حال ساخت می‌باشد. استعلام از ثبت (که البته کمی به دست آوردن برای افراد عادی سخت می‌باشد) که در مورد صحت و سلامت زمین که پیش فروش آپارتمان در آن صورت گرفته و اثبات مالکیت فروشنده می‌باشد.

  3. آگاهی کامل از مفاد قرارداد پیش فروش آپارتمان : بستن قرارداد پیش فروش آپارتمان در تهران پس از تائید نکات بالا با مشاوره با یک وکیل یا کارشناس ملک و ثبت و آگاهی از تمام جزئیات متریال استفاده شده در ساختمانی که پیش فروشنده نسبت به آن متعهد گردیده و حتما دو نفر شاهد قرارداد را امضا نمایند.

  4.  دریافت اسناد و محکم کاری در قرارداد پیش فروش : دریافت کد رهگیری و ثبت محضری پیش فروش آپارتمان در دفتر اسناد رسمی که البته هنوز سازکار این موضوع به طور کامل اجرایی نشده است اما در حال اجرایی شدن می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۰۰۱۵۲۳۰۵ , ۰۲۱-۴۴۷۶۱۲۷۶

کانال تلگرام